Goma 13 tshe

Shitet nga: goma 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 8 goma 13 tshe me bandasha 50 euro tanat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim