Goma 16

Shitet nga: goma 08 Shk 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 gomat 205, 55 , 16 gomat Jan per dimer por ban edhe per vere .bajn per Audi pasat golf ,Opel etj. viber: +37744762511 17 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim