Goma 255/60 18

Shitet nga: Albion 08 Pri 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 Goma 255/60 18 te veres. nr i shefit +377 44 96 80 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim