Goma 32 per Traktor

Shitet nga: Smajl 09 Pri 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 12-32 per traktor gomat jan shum pak te perdorne jane me thellna (bandash ) dhe jan te rujturna siq shihet ne foto ...per me shum me kontaktoni 044-912-441 /049-624-467
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim