Goma BMW X5 17" ( Te reja )

Shitet nga: petrit 18 Mar 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat e dimrit me fellne te bmw viti i gomav 2011 te paperdorura qe 2 vite pershkak se qe dy vite e kam hek x5 jon shum te ruajtura per me shum kontaktoni vetem per bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim