Goma Dimrit R15 per golf 5, pasat

Shitet nga: Shpejtim Mustafaj 09 Shk 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e dimrit 195/65/R15 komplet 4gomat me bandasha origjinal vw per Golf 5 , pasat dhe audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim