Goma Michelin M+S 206/60 R16

Shitet nga: Ismajl 09 Dhj 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te tipit Michelin M+S te madhesis 205/60R16,jan te perdorura por nuk jan te lakuara e as te demtuara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim