Goma dhe fellne numer 13

Shitet nga: Bujar 23 Gsh 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma me fellne 13-she 155-70 R13 m/s te pershtatshme per ford gomat jan vetem nje muaj te ahfrytzuara jan ne gjendje shum te mir. Shiten komplet (fellne+ goma) dhe ndamas.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim