Goma me Bandash 205/55R16 Nga Gjermonia URGJENT

Shitet nga: brahim 26 Maj 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR   160 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma me bandash te ardhura nga gjermonia pak e hiq perdorura per me shum kontaktoni tel 049-205-241 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim