Goma me Fellne17

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Servis Gjinovci 05 Tet 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
GOMA TE DIMRIT TE REJA ME FELLNE KOMPLET 17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim