Goma per bmw me fellne te aluminit

Shitet nga: xxx-xxx 18 Mar 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jan shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim