Goma per vetura te veres 14 175/80. 2009

Shitet nga: Fatmir 24 Mar 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma per vetura 14 175/80te 2009 ne gjendje shume te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim