Goma tdimrit 4

Shitet nga: kulle 18 Dhj 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kater goma tdimrit tperdorne 195/65/15 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim