Goma te Veres per gjipa 17

Shitet nga: bajram 18 Mar 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma te veres te mercedes ML. 320 M+S Pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim