Goma vw

Shitet nga: Sinan 14 Gsh 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma - M-S PIRELLI 225/45 R17 94H M•S - të perdorura ne një gjendje shum të mirë. Profili 4 mm (shiko fotot dhe vlerso ) shes për shkak se makina ësht shitur gomat e Dimrit kan mbetur.
Qmimi 160€ . Mundsija qe ti shikoni gomat e Hëna - Shtun prej Ores 19:00 deri 23:00. Të Dieleve tër diten.Tel.Nr 044195439
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim