Goma

Shitet nga: Goma. 03 Mar 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Gomat : dy goma jan te profilit 195 / 50 / 15.
Kater goma jan te profilit 185 / 60 / 14.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim