Goma

Shitet nga: Vellezerit Xani 02 Mar 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Lloje te Ndryshe te Gomave per informata shtes na kontaktoni ne nr :
044-262-982
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim