Goma

Shitet nga: Astrit 11 Mar 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten goma te veres 195 --15 te ardhura na gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim