Gomat 14 175/80

Shitet nga: lavdim 03 Mar 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 gomat jan te perdorta ama jan tmira MICHELIN per ma shum thirrni nr 049676327 ose 045676437 per qmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim