Gomat 17.5 te kamionit nga gjermania

Shitet nga: arlind 30 Jan 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 goma nga gjermania njera eshte e re e pa perdorur 17.5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim