Gomat 19-she

Shitet nga: besart 06 Gsh 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat 19 shum te mira si ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim