Gomat e dimrit 13 colll

Shitet nga: Bujar 15 Tet 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat e dimrit 175/70/R13 dhe fellnet per ford. Qmimi 160€ gomat jan ne gjendje shum te mir dhe shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim