Gomat komplet me bandash si dhe kuka.

Shitet nga: Bali 20 Nën 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   210 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe

-Si dhe kuka per terheqje
Kuka terheqese 60€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim