Gomat

Shitet nga: Goma 29 Mar 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Gomat : Gomat jan te profilit 185 / 60 / 14, jan shum pak te perdorura,jan te vitit 2012.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim