Gona te Dimrimt 17 -she NEXEN

Shitet nga: Florenti 02 Dhj 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 17 per automobil
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim