Kapuq i ventilit me shenja te veturave

Shitet nga: Besian 27 Jan 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kapuq i ventilave me shenje te vetures
Me shumic dhe pakic.

15€ 4 copa

Per me shumice, qmimi eshte tjeter.
Flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim