Shes Fellne 15 Mundesi ndrrimi

Shitet nga: Fitim 26 Tet 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 me goma te veres fellnet jan shum te mira por bej ndrrim edhe fellne 13 ose 14 qe me pelqejn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim