Shes Fellne 15 me Goma urgjent

Shitet nga: Astrit 13 Maj 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 me goma jan shum tmira mundeni mi kshyr edhe fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim