Shes Fellne 19

Shitet nga: leotrim 10 Pri 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 19 per Bmw me guma te veres ., gumat jan shum pak te perdorura .
Baj ndrrim me fellne 19 qe bojn per Audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim