Shes Fellnet

Shitet nga: musa 16 Tet 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 16 edhe 18 ne gjendje te mire 16 jan pa goma ndersa 18 jan me goma
Ndrrim:me samsung S5,S4,Iphone5,5s,motor,Canon, etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim