Shes Goma 255/60 18

Shitet nga: Bedri 07 Pri 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 Goma 255/60 18 te veres nr i shefit 044 27 27 39 viber+377 44 96 80 56
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim