Shes fellne 16 me goma tveres per Bmw

Shitet nga: Kastriot 04 Pri 07:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnee me goma tveres 16 per bmw
Fellne jon orgjinale te bmw m3.
Bej nderrim edhe me fellne per golf 4 mirpo mundesisht krom kompensimi me kesh.
mundesi ndrrimi edhe me naj telefon ne vler deri 200 e.
Faleminderit per mirkuptim!.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim