Shes guma te dimrit nr 16 205-55

Shitet nga: Lavdim 05 Jan 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes guma dimri nr 16 gumat jan shum tmira dhe jan komplet me fellga i bajn mercedesit opelit per ma shum nr 0038649141115
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim