Shes gumat e veres

Shitet nga: Besnik 09 Mar 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gumat e veres jon te mira siq shihen ne foto Nr.205/55 R-16.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim