Shiten Gomat

Shitet nga: Bali 22 Mar 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
-4Goma për kombi 225/70R/15c qmimi i tyre 90 €
-5Goma 195/65R/15 Qmimi 70€
Gomat jane te mira siq i shihni edhe ne foto, por nese ju i merrni komplet 150 €.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim