Shiten fellnet

Shitet nga: mili 30 Krr 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per ford 4 fellne
Nr.14 komplet me goma 4 vrima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim