Shiten gomat

Shitet nga: Haki 20 Gsh 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 4fellne se bashku me goma , gomat jan te reja vetem nje ver jan tperdorme qmimi i tyne osht 270 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim