Ww.

Shitet nga: Tali 15 Nën 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Pjes per W. Insalimi i golf-3, poshpuma 1.6 disel ne gjendje te rregullt, aspuh me katalizator, menjaqi i golf-3. Etj. Per ma shum muni ne tel me kontaktu flm per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim