autopjes

Shitet nga: ismet 30 Jan 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
alofelga komplet me goma nr 15 me 5 shrafa te ardhura nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim