disqe(fellne)

Shitet nga: lulzim 02 Dhj 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten disqet(fellnet) 16 dhe 18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim