fellne 15 dhe fellne 19 per golf passat mercedes

Shitet nga: fidani 17 Dhj 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 15 me goma te reja per vw
fellne per ml me gona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim