fellne 17

Shitet nga: dijar 11 Shk 00:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne per VW OPEL BMW etj... ne 4 shrafa 17 coll
fellnet jan original
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim