fellne 18she per mercedes etj...230 €

Shitet nga: florim 08 Shk 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 18she me goma te perdorne me 5 vrima per mercedes etj..qmimi 230€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim