fellne

Shitet nga: Besforti 04 Mar 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per Audi 15 jan te ruajtne nuk jan te lakuara me kater gomat e veres te njejta 195/60/R15 FULDA jan shum te mira
Boj edhe ndrrim me fellne 14 per golf 2
Nr. Kont.049272266
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim