fellne

Shitet nga: Xhavit 28 Mar 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15 me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim