goma 15 per dimer thuaj se te reja

Shitet nga: kastriot 10 Sht 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy goma per golf 4 jon shum tmira thuaj se te reja shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim