goma me fellne

Shitet nga: bekir 30 Nën 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat me fellne 15 jan tmira shum kush asht i interesum mundet me na kontaktu ne viber pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim