goma

Shitet nga: xhavit 01 Dhj 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma te bajta 195-65-15 goma te dimnit dhe te veres 10 euro copa te interesuarti lajmrohuni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim