goma

Shitet nga: nezir 22 Mar 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma jan sa po te ardhur nga gjermanija jan te reja 2 jan 185 R14 C edhe 2 jan 155 80 13 per me shum kontaktoni numrin e telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim