guma me fellne

Shitet nga: edi 05 Tet 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten guma me fellne te ardhura nga gjermania 4 copa me guma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim